بازدید وزیر ورزش و جوانان و رییس کمیته ملی المپیک سایت اهداف پروازی

دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و سیدرضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک از سایت اهداف پروازی و سالن های فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران بازدید کردند.
وزیر ورزش و جوانان و رییس کمیته ملی المپیک با حضور در محل تمرین تیم ملی اهداف پروازی و تفنگ و تپانچه ایران در مجموعه ورزشی آزادی از آخرین وضعیت این تیم ها آگاهی یافتند.
رییس فدراسیون تیراندازی نیز گزارشی از شرایط تیراندازان کشور ارایه داد. در ادامه دکتر سلطانی فر با تعدادی از ملی پوشان این رشته نیز گفتگو کرد .

همچنین مربیان و کادر فنی این فدراسیون نیز دقایقی به تشریح آخرین وضعیت ملی پوشان پرداختند و از تلاش ملی پوشان برای کسب سهمیه المپیک صحبت هایی را بیان کردند .
وی اظهار داشت : با توجه به میزان علاقمندی جوانان و نوجوانان و بسیجیان به این رشته و 45 مدالی که این رشته دارد ، وقت آن رسیده سهم قابل توجهی از این مدال ها را بدست آوریم .
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به سرمایه گذاری فدراسیون تیراندازی در رده های سنی پایه تصریح کرد : ورزشکاران زیادی در رده های سنی زیر 17 و 18 سال تمرین می کنند که خوشبختانه در رقابت های مختلف هم مقام هایی بدست آمده و امیدهای آینده تیر اندازی هستند و انشالله برسیم به روزی که در آوردگاه مهم المپیک از 45 مدال سهم هفت تا هشت مدال داشته باشیم .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *