با برگزاری فینال هفته اول و دوم لیگ برتر تپانچه بادی بانوان، گلنوش سبقت الهی از تیم امید صدرا و پوریان نوروزیان از تیم هیات ایلام در تپانچه بادی آقایان ،مقام نحست را کسب نمودند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این رقابتها 18 دی ماه در ماده تپانچه بادی بانوان با حضور 7 تیم به میزبانی تیم های هیات قم و امیدصدرا خلیج فارس هرمزگان در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری بین خطوط برگزار شد.
در بخش تیمی هفته اول، تیم های امیدصدرا خلیج فارس هرمزگان، هیات قم و هیات مازندران با شکست تیم های رایمون، ارسنجان فارس و هیات کرمان به پیروزی دست یافتند.
همچنین در بخش تیمی هفته دوم نیز، تیم های هیات قم، هیات مازندران و ارسنجان فارس در برابر تیم های هیات کرمان، امیدصدرا خلیج فارس هرمزگان و مقاومت پیروز شدند.
با برگزاری فینال این رقابتها، گلنوش سبقت الهی از امید صدرا خلیج فارس هرمزگان موفق شد در جایگاه اول بایستد و آمیتیس جعفری از هیات قم و هانیه رستیمان از مقاومت به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.
هفته اول و دوم لیگ برتر تفنگ بادی آقایان  19 دی ماه با حضور 6 تیم به میزبانی تیم های نزاجا و شهدای ارتش در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری بین خطوط برگزار شد.
در بخش تیمی هفته اول، تیم های نزاجا، مقاومت و هیات ایلام با غلبه بر تیم های شهدای ارتش، شهید لطفی هوافضا و فولاد مبارکه سپاهان به پیروزی رسیدند.
همچنین در بخش تیمی هفته دوم نیز، تیم های مقاومت، هیات ایلام، فولاد مبارکه سپاهان در برابر تیم های نزاجا، شهید لطفی هوافضا و شهدای ارتش به پیروز دست یافتند.
با برگزاری فینال این رقابتها، پوریا نورزویان از تیم هیات ایلام به مقام قهرمانی دست یافت و حسین باقری از تیم نزاجا و امیرمحمد نکونام از تیم فولاد مبارکه سپاهان به ترتیب در جایکاه های دوم و سوم قرار گرفتند.
در پایان نیز مراسم اهدای جوایز نقدی ورزشکاران با حضور سید جعفر حسینی رییس سازمان لیگ، الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ و دیگر مسئولان و سرپرستان باشگاه ها برگزار شد.

آدرس اینستاگرام انجمن تیراندازی کارگران استان تهران

https://instagram.com/wssa_tehran

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *