پیروزی تیم های دریاچه ارومیه، صنایع شیر ایران پگاه و هیات تیراندازی کرمان در هفته سوم لیگ برتر اهداف پروازی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این مسابقات امروز 14آذرماه با حضور 6 تیم و به میزبانی تیم هیات تیراندازی کرمان در میدان اهداف پروازی رو باز مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که در پایان سه راند ماده های تراپ و اسکیت، تیم های درباچه ارومیه، صنایع شیر ایران پگاه و هیات تیراندازی کرمان با غلبه بر تیم های هوماک، صنایع بازیافت راتا شمال و نیکان به پیروزی دست یافتند. در این هفته تیم دراک شیراز در قرعه استراحت به سر می برد.

همچنین در بخش انفرادی تراپ بانوان، سپیده سیرانی از تیم صنایع بازیافت راتا شمال، شیوا فرح پور از تیم دریاچه ارومیه و مرضیه پرورش نیا از تیم صنایع شیر ایران پگاه به ترتیب در مکان های اول تا سوم قرار گرفتند.

در بخش انفرادی تراپ آقایان نیز، محمد حسین پرورش نیا از تیم صنایع شیر ایران پگاه موفق به کسب مقام اول شد و میلاد اسماعیلیان از تیم هیات تیراندازی کرمان و امیرحسین آقازاده از تیم بیمارستان نیکان به ترتیب دوم و سوم شدند

در بخش انفرادی اسکیت آقایان، امیرمحمد دادگر از تیم دریاچه ارومیه به عنوان قهرمانی دست یافت و علی دوستی از تیم صنایع بازیافت راتا شمال و هنریک آواکیان از تیم هوماک به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.

این رقابتها از طریق شبکه سراسری خبر و رادیو ورزش پوشش داده شد.

در پایان نیز مراسم اهدای جوایز نقدی ورزشکاران با حضور علی دادگر رییس فدراسیون، رضا حسنی خو عضو هیات رییسه، بدرالملوک کهرنگی نایب رییس بانوان، رضا ملک محمدی دبیر و جمعی از مسئولین فدراسیون و سرپرستان تیم ها برگزار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *