هفته ششم لیگ برتر تیراندازی به اهداف پروازی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این دوره از مسابقات 25 دی با حضور 6 تیم به میزبانی تیم دراک شیراز دنبال شد که در پایان سه راند ماده های تراپ و اسکیت، تیم تیم های دریاچه ارومیه، صنایع بازیافت راتا شمال و صنایع شیر ایران پگاه در مقابل تیم های دراک شیراز، هیات تیراندازی کرمان و هوماک به پیروزی دست یافتند. در این هفته تیم بیمارستان نیکان در قرعه استراحت به سر می برد.
همچنین در بخش انفرادی تراپ بانوان، مرضیه پرورش نیا با 61 امتیاز از تیم صنایع شیر ایران پگاه در جایگاه اول ایستاد و شیوا فرح پور با 60 امتیاز از تیم دریاچه ارومیه و سپیده سیرانی با 58 امتیاز از تیم صنایع بازیافت راتا شمال به ترتیب دوم و سوم شدند.
در بخش انفرادی تراپ آقایان، بابک یگانه با امتیاز 67 از تیم دریاچه ارومیه، محمد حسین پرورش نیا با امتیاز 63 از تیم صنایع شیر ایران پگاه و شاهو امام قلی با امتیاز 62 از تیم صنایع بازیافت راتا شمال به ترتیب در مکان های اول تا سوم ایستادند.
در بخش انفرادی اسکیت آقایان هم عبدالقادیر شیر محمدی با امتیاز 68 از تیم دراک شیراز، علی دوستی با امتیاز 67 از تیم صنایع بازیافت راتا شمال و هنریک آواکیان با امتیاز 66 از تیم هوماک به ترتیب موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.
این رقابتها از طریق شبکه ورزش سیما به صورت زنده روی آنتن رفت .
شایان ذکر است تاکنون تیم های صنایع شیر ایران پگاه با 14 امتیاز در صدرجدول قرار گرفته است و تیم های بیمارستان نیکان و صنایع بازیافت راتا شمال با امتیاز 13 به صورت مشترک در جایگاه دوم و تیم دریاچه ارومیه با امتیاز 12 در جایگاه سوم قرار دارد.
در پایان نیز مراسم اهدای جوایز به ورزشکاران برتر با حضور علی دادگر رییس فدراسیون، سید مهدی ساداتی فرماندار شمیرانات، بدرالملوک کهرنگی نایب رییس بانوان، رضا ملک محمدی دبیر، علیرضا باقری عضو هیات رییسه ، ناصر طالبی از مدیران وزارت ورزش و جوانان و سایر سرپرستان و مربیان تیم ها برگزار شد.
لازم به ذکر است از طرف شرکت کاله نیز به نفرات برتر این رقابتها جوایز نفیسی اهدا شد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *